Moda na plus

Moda na plus

Firma działa na rynku odzieży dla puszystych od 3 lat. Sprzedajemy świetnie uszyte tuniki, spodnie, okrycia wierzchnie, sukienki i wiele więcej nawet do rozmiaru 60.

Stale rozwijamy naszą ofertę i wnikliwie wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów. Sprzedajemy odzież damską XXL z najnowszych kolekcji, spełniającą cztery kluczowe kryteria:

  • modne, interesujące wzornictwo,
  • ciekawa kolorystyka,
  • najwyższej jakości materiały i
  • doskonałe wykonanie.

Tylko najnowsze kolekcje

Obecnie jesteśmy jedynym dystrybutorem na Polskę bieżących kolekcji uznanych, europejskich marek – duńskiej DNY oraz greckiej Mat Fashion. Gwarantujemy, że kolekcje obu firm są dostępne tylko u nas, a odzież XXL ich produkcji nie jest dostępna w sklepach wyprzedażowych.

puszysta-moda.pl_Logo_DNY

Indywidualnie i dla firm

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientek indywidualnych, które zapraszamy do zakupów w sklepie online i u naszych partnerów, jak i klientów posiadających własny z sklep z odzieżą dla puszystych.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę odzieży XXL lub wprowadzić ją do swojego punktu sprzedaży – zapraszamy do kontaktu.

W kontaktach z nami klienci chwalą sobie elastyczność dostaw i korzystne warunki współpracy. Oferujemy najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowane przez projektantów materiały oraz – co jest nowością w branży odzieży XXL – projekty sugerowane przez klientki.

Zapewniamy atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

Nasze klientki zachęcamy do zakupów online, a także do kilkunastu stacjonarnych sklepów partnerskich, oferujących odzież damską XXL naszych marek:

Cenisz jakość? Marzysz, by czuć się modnie w swoim rozmiarze? A może chcesz wprowadzić odzież damską XXL do oferty swojego sklepu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla firm.

odzież XXL – zawsze na duży plus